Dzień dobry,
chciałabym zapytać, jak w innych jednostkach wygląda prowadzenie spraw dotyczących zamówień publicznych (klasa 271) w EZD RP przy systemie tradycyjnym.
Czy dokumentacja z platformy przetargowej – zarówno przychodząca, jak i wychodząca – jest u Państwa rejestrowana lub odwzorowywana w EZD RP? Jeśli tak, to w jaki sposób organizują Państwo obieg i rejestrację takiej dokumentacji?
Z góry dziękuję za odpowiedź.