Witam
jak dokonać zmiany symbolu kmórki np z RO na Or ?
bo KUiP pole symbol jest nieaktywne do zmiany
Witam
jak dokonać zmiany symbolu kmórki np z RO na Or ?
bo KUiP pole symbol jest nieaktywne do zmiany
Założyć nową, usunąć starą.
Pamiętajcie żeby przed usunięciem starej komórki przeszeregować wszystkich pracowników i że numeracja spraw z RO nie będzie automatycznie kontynuowana i zacznie się w każdym numerze JRWA od 1 w OR.
Pamiętajcie też że jeśli w RO są komórki podległe to też trzeba je przeszeregować.
Zmiana jest nieodwracalna i jeśli w RO powinny być założone jeszcze jakieś sprawy to powinny być założone przed przeszeregowaniem pracowników i przed usunięciem tej jednostki.