Zmiana symbolu komórki

Witam

jak dokonać zmiany symbolu kmórki np z RO na Or ?

bo KUiP pole symbol jest nieaktywne do zmiany

Założyć nową, usunąć starą.

Pamiętajcie żeby przed usunięciem starej komórki przeszeregować wszystkich pracowników i że numeracja spraw z RO nie będzie automatycznie kontynuowana i zacznie się w każdym numerze JRWA od 1 w OR.

Pamiętajcie też że jeśli w RO są komórki podległe to też trzeba je przeszeregować.

Zmiana jest nieodwracalna i jeśli w RO powinny być założone jeszcze jakieś sprawy to powinny być założone przed przeszeregowaniem pracowników i przed usunięciem tej jednostki.

Jest to dokładnie opisane tutaj:

Uwaga!