Witam
Od 2-3 miesięcy dokumenty, które zostały podpisane elektronicznie i muszą zostać wydrukowane drukują się w bardzo złej jakości, druk jest rozmyty, rozmazany. Dokumenty, które nie są podpisane, a są drukowane z podglądu pdf także drukują się w złej jakości. Podgląd w .pdf jest także w gorszej jakości niż dotychczas jednak wydruk jest jeszcze niższej jakości (wszystkie czcionki są poprawne). Informacja, że dokumenty po podpisaniu są automatycznie konwertowane do .pdf, a elementy graficzne kompresowane przez co jakość wydruków może być gorsza nie rozwiązuje problemu, który jednak pojawił się w ostatnim czasie, a nie od początku pracy w EZD RP.
Może ktoś z Państwa miał podobną sytuację?
Jeśli pobierzecie podpisany dokument na komputer i otwieracie go w Adobe to też jest rozmyte? Wydruk dokumentu bezpośrednio z komputera też jest rozmyty?
Nie, w takiej sytuacji wydruki są poprawne.
No to pobierajcie i drukujcie z pobranego pliku.
Tak robimy, tylko czy tak już zostanie i czy taka ma być funkcjonalność korzystania z EZD RP?
Zgłoście ten problem do NASK, jeśli macie wsparcie.
Zgłosiliśmy ten problem, NASK twierdzi, że pracuje nad rozwiązaniem. Przeglądarka płata większe figle, potrafi pokazywać dokument jako pusty po skanowaniu, a po pobraniu jest zawartość 
Przeglądarka? To raczej problem aplikacji, a nie przeglądarki.
przeglądarka pdf w aplikacji - nie przeglądarka internetowa.