Dzień dobry,
W związku z otrzymaną informacją od Zespół EZD RP <ezdrp-no-reply@powiadomienia.nask.pl> odnośnie błędu w numeracji spraw w systemie EZD RP (w związku z wykrytym błędem w aktualnej wersji systemu EZD RP informujemy, że podczas zakładania spraw na podstawie pism zarejestrowanych w RPW może dochodzić do powstawania luk w numeracji spraw.) chciałbym podpytać czy problem został rozwiązany w najnowszej wersji tj. 26.201.10 (B)
Niestety nie ma aktualnie żadnej informacji na stronie z wersjami systemu ( Zmiany w wersjach – Podręcznik użytkownika systemu EZD RP )
Z góry dziękuję za informację