Cyfrowy Segregator a KSeF i EZD RP - ktoś używa?

Cześć,

szukając rozwiązań związanych z KSeF i zarządzaniem dokumentami, trafiłam na tzw. „Cyfrowy Segregator":

cyfrowy segregator

Z opisu wynika, że ma pomagać w porządkowaniu i przechowywaniu dokumentów. Zastanawiam się jednak, jak to wygląda w praktyce.

Czy ktoś z Was miał już styczność z tym rozwiązaniem albo testował je w organizacji?

Interesuje mnie szczególnie:

  • bezpieczeństwo danych,

  • zgodność z wymaganiami KSeF,

  • doświadczenia z integracją i codziennym użytkowaniem.

Co sądzicie o takim podejściu? Czy według Was jest to rozwiązanie, które można realnie wykorzystywać produkcyjnie, czy raczej traktować jako dodatkowe narzędzie pomocnicze?

Chętnie poznam Wasze opinie i doświadczenia.

w sumie nie wiadomo co to jest - ani to zgodne z systemem EZD ani z KSef - po co chcesz tego używać?

W 30 sekund znalazłem dwie podatności które da się na tym cyfrowym segregatorze odpalić, w tym jedną o CVSS 9,8 z 2018 roku.

Nie zaktualizowali biblioteki do zapisywania logów od 2017 roku. Tyle w temacie bezpieczeństwa.