Rejestracja Pism w rejestrze własnym

Dzień dobry,

Mam problem z rejestrami własnymi w EZD RP

Utworzyłem rejestr tworzony z pism dodałem dwa pola do niego:

1. Numeracja roczna

2 Pole referencja do tytuł dokumentu.

Nadałem pojedyncze uprawnienia w kategorii Rejestry własne oraz Rejestry własne zarządzanie (dodawanie, usuwanie, edycja) i według podręcznika powinienem mieć po zaznaczeniu dokumentu wpis w menu “Wpisz do rejestru” ale nic takiego nie ma. Czy coś robię źle?

Wersja EZD RP:

26.202.3 (B)

proszę spróbować dodać uprawnienie Rejestry.Lista

Niestety dalej to samo, brak wpisu w menu pop prawej stronie.

Na jakim typie dokumentu testujesz? Do rejestru własnego z pisma dokument musi być zarejestrowany jako RPW. Jeśli nie ma na dokumencie numeru RPW to nie będzie można dodać takiego dokumentu do rejestru. Spróbuj dodać na nim RPW i wtedy zobacz czy opcja się pojawi.