Dzień dobry,
Mam problem z rejestrami własnymi w EZD RP
Utworzyłem rejestr tworzony z pism dodałem dwa pola do niego:
1. Numeracja roczna
2 Pole referencja do tytuł dokumentu.
Nadałem pojedyncze uprawnienia w kategorii Rejestry własne oraz Rejestry własne zarządzanie (dodawanie, usuwanie, edycja) i według podręcznika powinienem mieć po zaznaczeniu dokumentu wpis w menu “Wpisz do rejestru” ale nic takiego nie ma. Czy coś robię źle?
Wersja EZD RP:
26.202.3 (B)
