Przenoszenie pliku oznaczonego SKŁADEM do innej sprawy

Dzień dobry,

chciałabym przenieść plik z jednej sprawy do drugiej. Niestety ten plik został już oznaczony, jako występujący w Składzie.

Czy mam go po prostu wyrejestrować i zarejestrować w składzie z poziomu drugiej sprawy?
Czy da się go przenieść do innej sprawy zostawiając oznaczenie składu?

Ewa