Dzień dobry,
chciałabym przenieść plik z jednej sprawy do drugiej. Niestety ten plik został już oznaczony, jako występujący w Składzie.
Czy mam go po prostu wyrejestrować i zarejestrować w składzie z poziomu drugiej sprawy?
Czy da się go przenieść do innej sprawy zostawiając oznaczenie składu?
Ewa