Dzień dobry,
Chciałbym podpytać który z urzędów miast lub gmin pracuje produkcyjnie już na EZD RP, chciałbym podpytać o kilka kwestii organizacyjnych?
Dzień dobry,
Chciałbym podpytać który z urzędów miast lub gmin pracuje produkcyjnie już na EZD RP, chciałbym podpytać o kilka kwestii organizacyjnych?
Sugeruję, żebyś napisał/napisała o jakie kwestie organizacyjne chodzi wtedy użytkownicy forum podzielą się wiedzą.
Dzień dobry,
Chodzi mi o przechodzenie na sprawy elektroniczne, o organizację Kancelarii (BOK), nie jest to jedno pytanie, tylko o doświadczenia jednostki, która powiedzmy od jakiegoś czasu ma wdrożony system i już wie co robić i jak, a czego nie. Chcielibyśmy nawet podjechać porozmawiać, info na forum jest punktowe i nie precyzuje spraw w produkcyjnym ujęciu globalnym jednostki.Jeśli ktoś ma system wdrożony i byłby łaskawy poświęcić chwilkę na rozmowę tel czy poświecenie swojego czasu, to proszę o informację.
Pozdrawiam
Lucjan Maciąg
Urząd Miejski w Kolbuszowej
Zapraszam do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na pytania. Dane telefoniczne znajdzie Pan na BIP naszego Urzędu - Urząd Miejski w Słupsku
Czy udało się uzyskać odpowiedzi. Czy wdrożyli państwo w urzędzie już Ezd, z kim można byłoby porozmawiać na temat składów chronologicznych? Kto u państwa je prowadzi , i jak wygloda praca w ezd z punktu widzenia biura podawczego kancelarii.
Z kim można byłoby porozmawiać jak Organizacyjnie wprowadzić to z punktu widzenia kancelarii?
Urzad w trakcie wdrożenia po sąsiedzku:)