wspominali o tym tygodniu. Ale kto wie…
my też czekamy.
wspominali o tym tygodniu. Ale kto wie…
my też czekamy.
Masakra, można wrócić do poprzedniej wersji EZD-RP?
U nas pobiera wszystkie faktury oprócz z Orlen, czy u kogoś też pobiera podobnie ? resetowanie konfiguracji nic nie pomogło
na rancherze jest już wersja 202
zainstalowałem, zaciągnęły się faktury
niestety widzę że tylko część faktur wpadła