EZD nie zaciąga faktur z ksef

wspominali o tym tygodniu. Ale kto wie…

my też czekamy.

Masakra, można wrócić do poprzedniej wersji EZD-RP?

U nas pobiera wszystkie faktury oprócz z Orlen, czy u kogoś też pobiera podobnie ? resetowanie konfiguracji nic nie pomogło

na rancherze jest już wersja 202

zainstalowałem, zaciągnęły się faktury

niestety widzę że tylko część faktur wpadła