Mamy taką sytuację: dokument elektroniczny PDF w pierwszej kolejności został zaakceptowany przez radcę, po zaakceptowaniu zostało wystawione zadanie do dyrektora o podpisanie dokumentu. Po podpisaniu znika akceptacja (dokument jest podpisany). W sumie to poprzez podpisanie powstała nowa wersja dokumentu. Czy takie działanie systemu jest zamierzone? Czy należy przyzwyczaić pracowników aby najpierw dawali do podpisu a potem do akceptacji?
Czy taka akceptacja jak w przykładzie nadal jest ‘aktualna’ czy trzeba przekazać dokument ponownie do akceptacji?
w wersji 20.26 po podpisie odbarwia się ikona “A” akceptacje z koloru różowego na szary. Jednak po kliknięciu w ikonę wyświetla się cała historia akceptacji. Tzn.:
Prowadzący sprawę akceptacja wersja 1.1
Radca akceptacja wersja 1.2
Naczelnik akceptacja wersja 1.3
Podpis będzie już widniał na wersji 1.4, przy zastosowaniu takiego obiegu.
Z tego co pamiętam, to system już wcześniej odbarwiał ikonę A po podpisaniu, ale zawsze historia akceptacji była dla dokumentu zachowana wraz z wersjami.
Chodziło oczywiście o to, że odbarwia się znak akceptacji po podpisaniu. W historii wersji widać że pismo było akceptowane. Niemniej jest to nieco mylące jak w efekcie końcowym nie widać akceptacji (na liście dokumentów w sprawie). Myślę że można by to jakoś poprawić.