Bardzo proszę o pomoc- przy rejestrowaniu przesyłki z poziomu kancelarii, nie mogę wybrac grupy osób, do których ma być przekazana przesyłka, gdy klikam: wybierz grupę, pojawia się komunikat: brak zadań grupowych. Co może być przyczyną?
a czy są skonfigurowane zadania grupowe Tworzenie zadań grupowych – Podręcznik użytkownika systemu EZD RP tak jak opisano w tym artykule?