Problem z przesyłaniem plików ZIP większych niż 200 MB

Dzień dobry,

Problem z przesyłaniem plików zip, które są większe niż 200MB w Sprawy → W toku. Przy próbie przesłania pliku zip z dysku pojawia się błąd “Przepraszamy, coś poszło nie tak…”.

W zakładce do Obsłużenia można przesłać plik tej wielkości jednak i tak wyświetla się ten błąd.

Przy wysyłce tego samego pliku, ale spakowanego nie w zip, ale w 7z lub tar.gz plik przesyła się normalnie.

Problem nie występuje gdy przesyła się zwykły plik tzn. jest niespakowany.

Czy da się coś z tym zrobić?

U nas podobny problem jest, kiedy ktoś e-doręczeniami nam taką dużą kobyłę pośle. Nie da się tego pobrać przez EZD, trzeba się logować do panelu e-doręczeń i ręcznie z kosza wyciągać.