Dzień dobry,
Problem z przesyłaniem plików zip, które są większe niż 200MB w Sprawy → W toku. Przy próbie przesłania pliku zip z dysku pojawia się błąd “Przepraszamy, coś poszło nie tak…”.
W zakładce do Obsłużenia można przesłać plik tej wielkości jednak i tak wyświetla się ten błąd.
Przy wysyłce tego samego pliku, ale spakowanego nie w zip, ale w 7z lub tar.gz plik przesyła się normalnie.
Problem nie występuje gdy przesyła się zwykły plik tzn. jest niespakowany.
Czy da się coś z tym zrobić?