Nask Desk dla IOS

Witam
Czy istnieje wersja Nask Desk dla systemów z jabłkiem w logo??

Niestety nie ma. NaskDesk wspiera tylko okienka

Czyli dyrektor nie popracuje :wink:
Dziękuje za odpowiedz

to może czas popracować nad wersją do MACOS :grinning_face: czy coś się zmieniło od stycznia 2025 ?

Nic, a jak parę lat temu zgłosiłem parę błędów EZD PUW w Safari na macOS, to dostałem „zje*kę” na Help Desku, że co to za fanaberie, żeby w urzędach z takiego drogiego sprzętu korzystać.

Co ciekawe, potem jeden z najbardziej upierdliwych błędów, który powodował, że nie wyświetlała się lista spraw, został naprawiony, jak uruchomiono wersję mobilną. Taki przypadkowy fix :wink:

O innych rzeczach można pomarzyć. Sam sobie napisałem AddIna dla macOS. Więcej rodzajów podpisów przy podpisywaniu dowodem osobistym obsługuje niż oficjalna :wink:

Rozumiem, że na linuksa też nie ma?

To jest nieprofesjonalne, aby nie powiedzieć niepoważne.

Oczywiście, że nie ma dla Linuksa.