Witam
Czy istnieje wersja Nask Desk dla systemów z jabłkiem w logo??
Niestety nie ma. NaskDesk wspiera tylko okienka
Czyli dyrektor nie popracuje ![]()
Dziękuje za odpowiedz
to może czas popracować nad wersją do MACOS
czy coś się zmieniło od stycznia 2025 ?
Nic, a jak parę lat temu zgłosiłem parę błędów EZD PUW w Safari na macOS, to dostałem „zje*kę” na Help Desku, że co to za fanaberie, żeby w urzędach z takiego drogiego sprzętu korzystać.
Co ciekawe, potem jeden z najbardziej upierdliwych błędów, który powodował, że nie wyświetlała się lista spraw, został naprawiony, jak uruchomiono wersję mobilną. Taki przypadkowy fix ![]()
O innych rzeczach można pomarzyć. Sam sobie napisałem AddIna dla macOS. Więcej rodzajów podpisów przy podpisywaniu dowodem osobistym obsługuje niż oficjalna ![]()
Rozumiem, że na linuksa też nie ma?
To jest nieprofesjonalne, aby nie powiedzieć niepoważne.
Oczywiście, że nie ma dla Linuksa.