Migracja z A na B

Od 25 maja miała rozpocząć się migracja na instancji testowej z wersji A na B. Czy u kogoś się już to dokonało?

Czy zmiana wersji jest narzucona z góry czy tez admin musi cos przeklikać? Na jakimś spotkaniu była informacja że decyzja kiedy zmiana wersji nastąpi będzie należała do admina.

Od wsparcia nic się nie można dowiedzieć.

Podobno jest jakiś harmonogram ale jest chyba ściśle tajny.

Dzień dobry,

tak, proces migracji już się zrealizował (produkcyjnie) w kilku pierwszych urzędach (np. w Ministerstwie Energii). Przejście przebiegło pomyślnie i nowa wersja z nowymi zadaniami (wersja B) funkcjonuje.
W tym tygodniu partnerzy EZD RP, którzy posiadają wersję A - powinni otrzymać pismo z NASK zachęcające do migracji.

W proces będą zaangażowani zarówno pracownicy jak i administratorzy aby ustalić harmonogram i wykonać niezbędne prace przygotowawcze.

Miłego dnia.
Tomasz Skwarka

Hej,
tak, u nas wersja testowa jest już w wersji B, lecz ona była praktycznie pusta.
W czerwcu podobno wersja produkcyjna będzie również przerzucana na wersję B.

Przejście z A na B odbywa że tak powiem samo bez udziału admina? Po prostu w którymś momencie loguje się i mam wersje B?

Tak u nas było z wersją testową. Otrzymaliśmy jedynie informację e-mailem, że miło jest im poinformować, iż dokonano migracji z wersji A na wersję B z powodzeniem.

Mam pytanie, czy ktoś ma doświadczenie po migracji z wersji A do B. tskwarka pisze o proces się poprawnie zrealizował, czy ktoś z Państwa przeprowadził migrację i może się podzielić doświadczeniem?