Dzień dobry, czy system ezd-rp planuje wdrożenie wsparcia w swoim oprogramowaniu obsługi systemu Centralnego Rejestru Umów?
od 1 lipca taki rejestr ma obowiązywać
Dzień dobry, czy system ezd-rp planuje wdrożenie wsparcia w swoim oprogramowaniu obsługi systemu Centralnego Rejestru Umów?
od 1 lipca taki rejestr ma obowiązywać
Informacja jest tu: Transformacja cyfrowa administracji publicznej dzięki upowszechnianiu EZD RP. Relacja z konferencji - Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją w systemie EZD RP - Portal Gov.pl - prezentacja Mapa Rozwoju EZD RP
A czy integracja będzie też dostępna dla wersji A EZD RP?
Tu jest info, że jest planowana a czy ktoś może znalazł informacje dokładniejsze? kiedy? jak? bo mamy początek maja i do lipca mało czasu a tu cisza. Będę wdzięczna jak ktoś z Was posiada info.
Dzień dobry , czy uruchomiona będzie i kiedy integracja w wersji testowej ?
Dziękuję
Podbijam pytanie, czy ktoś oficjalnie z NASK mógłby coś w tym temacie powiedzieć. Na wsparciu dostałem info, że pracują, ale konkretów brak.
Skoro uzyskałeś odpowiedź, że pracują, bez wskazania terminu, to nikt więcej raczej nie uzyska.
Informacje są lakoniczne, na tej konferencji na jednym slajdzie jest CRU, na drugim nie ma, a termin jest blisko, dlatego ludzie się interesują. Myślę, że są tu ludzie z NASK, którzy mogą wiedzieć coś więcej lub znają jakieś oficjalne stanowisko i będą mogli je przekazać. Wszystko czasem się zmienia z dnia na dzień.
Czy ktokolwiek posiada informację na temat integracji EZD RP z CRU ?