W EZD RP w wersji 26.202.6 (A) zidentyfikowałam problem z generowaniem uwierzytelnienia dla dokumentów wystawianych do akceptacji i podpisu z poziomu Biurko/W toku/Pisma.
Problem występuje od kilku aktualizacji, natomiast nie występuje przy dokumentach znajdujących się w aktach sprawy (uwierzytelnienie generuje się bez problemu).
Występujący z poziomu Biurko/W toku/Pisma problem uniemożliwia realizowanie pewnych procesów wewnętrznych w postaci elektronicznej, w których dokumentacja ostatecznie drukowana jest w komórce merytorycznej (sprawy papierowe).
