Rekomendowane wymiary etykiet dla RPW 50x30, dla RKW 70x40. Czy chodzi tu o ustawienia w EZD, czy fizyczny rozmiar naklejki?
Dzień dobry,
o jedno i drugie, ustawienia powinny być kompatybilne z wymiarami etykiety, żeby wydruk wyszedł poprawnie.
No, ale to oznacza, że mam wymieniać taśmy przy drukowaniu RPW i RKW?
Lub mieć dwie drukarki z różnymi etykietami ![]()
Tak, lub dwie. Nask zaleca do RPW termotransferowe a do rkw już nie koniecznie - mogą być termiczne
Możecie też kupić większy rozmiar, który pasuje do korespondencji wychodzącej, a dla korespondencji przychodzącej tam gdzie na wpływie jest miejsce przyklejać dużą naklejkę w połowie pustą, a tam gdzie miejsca jest mało ucinać nożyczkami pustą połowę. Wszystko zależy od skali korespondencji i ilości osób do obsługi