Dzień dobry,
Pojawiła się wątpliwość dotycząca obsługi tzw. zwrotek do korespondencji podatkowej, która jest wysyłana masowo. Dotychczas całą wysyłką zajmował się wydział merytoryczny. Przy wprowadzaniu ezd rp, wysyłka oraz rejestracja ZPO przypada na Kancelarię.
- czy wg. Państwa możliwe jest wprowadzenie modelu pracy, gdzie nadajemy odpowiednie uprawniania pracownikom z wydziału merytorycznego do przyjmowania ZPO i w ten sposób obsługa korespondencji podatkowej odbywa się w wydziale?
- Czy to w ogóle ma jakikolwiek sens z punktu widzenia praktycznego?
- Czy Państwa zdaniem obawy punktu kancelaryjnego są uzasadnione, co do zwiększenia ilości pracy pracowników Kancelarii w stosunku do obecnie wykonywanych obowiązków?