Problem z certyfikatem i pierwszym logowaniem

Witam.

Mam problem z uruchomieniem systemu. Wszystko robione zgodnie z instrukcją, Wildcard wygenerowany i wpisany. Po zalogowaniu kontem roota dostaje błąd jak na screenie.

Coś tam nie tak z konfiguracją proszę spojrzeć na adres w url. Samo ezdrp-web. Gdzie Pan zgubił resztę?

To chyba chrome a nie edge. Czy certyfikat na pewno jest właściwie utworzony i zainstalowany skoro przeglądarka wyświetla czerwony monit o braku certyfikatu ssl ?

To akurat ukrył białym prostokątem.

Faktycznie - nie zwróciłem uwagi

Dokładnie, nawet często przy instalacji użytkownikom pojawiał się certyfikat z kubernetes, w sytuacji gdy była błędna instalacja. A tutaj tego nie ma.

Certyfikat doinstalowany tak jak instrukcja mówiła. Ale faktycznie korzysta jakby z certyfikatu Kubernetesa.

Należałoby zweryfikować czy w aktualizacji/instalacji jest wskazanie na Secrets z Certyfikatem, albo uruchomić taką aktualizację go wskazując. Konieczny też może być redeploy podów *-web

Pomógł redeploy wszystkich podów -web